Loupež Klasu. Bezpráví má rádo tmu_nový web

Aktualizováno: 1. 2.

Dobrý den vážení,

dnešní zpravodaj který jsem od Vás obdržel začíná nadpisem Jak se vyšetřuje korupce v Česku. Z odkazem na dřívější spolupráci si Vám dovolujeme oznámit, že byl zveřejněný web věnovaný korupci a poškozování práv oběti při krytí závažného zločinu loupeže KLASu.

Věříme, že do boje s korupcí půjdete stejně odhodlaně navzdory tomu, že se jedná o:

  • korupci na státním zastupitelství a je krytá i vysoce postavenými členy této nekontrolovatelné organizace. V našem případě zúčastnění státní zástupci prokazatelně lžou a podvádějí. Svá absurdní rozhodnutí kryjící zločince a sebe navzájem vyviňují pomocí nepostižitelnosti tzv. právního názoru, byť ten jejich popírá mj. zdravý rozum a přírodní zákony.

  • hlavní oběti (kromě dalších stovek nepřímo poškozených) je pouze neprivilegovaný a neznámý jedinec.

Informace o webu je doprovázená následujícím textem:

...

dovolujeme obrátit se na Vás ve věci závažné trestné činnosti, které hrozí promlčení.

Obsahuje pozoruhodně silný lidský příběh a jako modelový příklad rozličných forem korupce je spojen i s mimořádným nebezpečím pro společnost.

Jedná se o kauzu loupeže spáchané na majiteli seskupení KLAS spiknutím pěti pachatelů a jejího krytí orgány činnými v trestním řízení. Ukazuje se, že v novodobé právní historii České republiky bylo velmi málo podobných útoků na nestrannost práva a zdravý rozum.


Oběti se podařilo pořídit fotokopie originálního trestního spisu ještě před manipulacemi s ním. Nenechala se zlomit přesilou privilegovaných mařitelů a pachatelů. Následovala víceletá rozsáhlá práce oběti a jejich pomocníků a díky tomu můžete nahlédnout hluboko do (veřejnosti utajeného) nitra českého práva. (takového jakým je ve skutečnosti a ne jakým se tváří navenek).


Daný web (viz. níže) jednak popisuje samotnou loupež, ale především detailně a s nebývalou pečlivostí analyzuje a obnažuje manipulace a podvody, jakými už léta kryjí tuto závažnou trestnou činnost mařitelé spravedlnosti od počátku napojení na zločince.


Uvědomujeme si, že podané informace jsou velmi rozsáhlé a časově náročné na orientaci v kauze a důkladné seznámení s ní. Přesto bychom Vám byli vděčni za jakýkoli Váš drahocenný čas této kauze věnovaný. Uvítáme pochopitelně i jakoukoli pomoc při prosazování nekompromisního dodržování elementárních lidských práv.

Slogan našeho webu zní: "Bezpráví má rádo tmu". Veřejnost by měla znát lidi, kteří se, ukrytí za svěřené funkce, podílejí na devastaci české spravedlnosti.


Příklady doložených činů páchaných mařiteli při krytí loupeže KLASu

​...7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

"Nová česká vláda sice pracuje na efektivnějším potírání korupce či střetu zájmů, některé korupční případy na vysokých místech a zvláště jejich pomalé vyšetřování však vzbuzují obavy." Uvedla to ve