Opravdu podporuje Putina tři čtvrtiny světové ekonomiky?

Z další emailové odpovědi známému na zaslaný článek podporovatelů agrese:


H***


už sám název prokazuje manipulaci s lidmi, kteří si nedají práci zjistit fakta.

manipululace:Fóra se zúčastnily země, jejichž HDP tvoří tři čtvrtiny světové ekonomiky."

skutečnost: Fóra se zúčastnily v naprosté většině druhořadí jedinci (opozičníci nebo na výplatní pásce Kremlu)* ze zemí, které v drtivé většině (poměrem 141 ku pěti hlasům) jednoznačně odsoudili Rusko a jejichž HDP tvoří víc než devět desetin světové ekonomiky."**

Ctíš-li pravdu, byť nepříjemnou tvému přesvědčení, dále už nemusíš takhle manipulující "nezávislé" zprávy sledovat.

Ze skutečný dohodnutého obchodu oficiálně (i když zatím jen na papíře). Talibánci vyjádřili ochotu koupit od Putina ve slevě naftu a nicotném objemu asi jedné přepravní lodi. neoficiálně: Eritrejci možná koupi ještě dva kanystry a dohody se Severní Koreji mi zůstávají utajené.

Tzv. fórum jsem (na rozdíl od reportérky, která jen předává nazlobenému českému konzumentovi emocí oběžník kremelské propagandy) sledoval (samozřejmě jen v načančané míře kterou Rusové umožnili). Žalost nad žalost a tvrdý políček Putinovi. Nechtěl bych být v jeho kůži po té ostudě co tam musel prožít.

* Dokonce i lidé s bývalých Putinových spojenců, se snažili sehnat jakoukoli výmluvu jen aby na tzv. fórum nemuseli. Stud byl takový, že se poprvé v mnohaleté historii fóra prosadilo utajení hostů. ** A dokonce i některé spojenecké země (vyjma pochopitelně Běloruska, DNL, LNR apod.) dali Putinovi vědět, že sankce nebudou porušovat (i když business je business - pochopitelně existuje a bude existovat černý trh a různé pokusy tajně sankce obcházet).


S pozdravem Roman Sikora – KLAS „Bezpráví má rádo tmu“ www.LoupezKlasu.org6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

"Nová česká vláda sice pracuje na efektivnějším potírání korupce či střetu zájmů, některé korupční případy na vysokých místech a zvláště jejich pomalé vyšetřování však vzbuzují obavy." Uvedla to ve