Utíkala s maminkou z vybombardovaného sklepa ale šlápla na minu

Již druhý měsíc jsem plně pohroužen do událostí kolem ruského šílenství na Ukrajině. Nezbývá žádný čas a prostředky pro pokračování boje proti korupci policistů a státních zástupů. V nemovitosti, která mi zůstala po loupeži Klasu, protože tu lupiči z technických důvodu nemohli ukrást, nalezli dočasný domov tři neúplné (až na jednoho chlapečka jde výhradně o ženskou záležitost) rodiny z ohrožené Ukrajiny.

Vytvořila se u nás jedná velká rodina, snažíme se pomáhat a být soudružní jak nyní celá Ukrajina. Každý den přináší nové a nové neopakovatelné zážitky, z kterých bych už mohl napsat celou knihu. Dnes Vás ale chci seznámit s kratinkým vyprávěním jedné holčičky, které jsem přeložil do češtiny. Rozhovor je dostatečně výmluvný a až si ho shlédnete pochopíte, že další komentář k němu není nutný. Pošlete toto video zejména těm jedincům kteří pod různými pseudoargumenty Putlera podporují nebo jen ohrnují nos nad uprchlíky z Ukrajiny.
53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

"Nová česká vláda sice pracuje na efektivnějším potírání korupce či střetu zájmů, některé korupční případy na vysokých místech a zvláště jejich pomalé vyšetřování však vzbuzují obavy." Uvedla to ve