top of page

Jak nám Hermann Gering vysvětlil proč obyvatelé Ruska podporují Putinovo válečné šílenství

Nové a nové průzkumy potvrzují skutečnost, že 70 - 80% občanů Ruské federace podporují zabíjení na Ukrajině. Jaké jsou příčiny takové děsivé statistiky?


Příčin je vícero. Tu nejdůležitější se můžete dozvědět překvapivě z úst Hitlerova zástupce H. Geringa. V soukromém rozhovoru s Američanem Gustavem Gilbertem, uskutečněném 18. dubna 1946 Gering nekompromisně a pravdivě objasnil jak snadno lze lidem promýt mozky." Samozřejmě lidé nechtějí válku. Proč by nějaký flákač z hospodářství riskoval svůj život ve válce, ... Obyčejní lidé přirozeně válku nechtějí; ani v Rusku, ani v Anglii, ani v Americe a ostatně ani v Německu. To se rozumí. Ale konec konců jsou to vůdci země, kdo určuje politiku, a je vždy jednoduché přetáhnout lidi na svoji stranu, ať už jde o demokracii nebo fašistickou diktaturu, parlament nebo komunistickou diktaturu.“ ... lidé mohou být přivlečení k tomu co jim vůdci nabízejí. Je to snadné. Jediné, co musíte udělat, je říct jim, že jsou napadeni, a odsoudit pacifisty za nedostatek vlastenectví a vystavování země nebezpečí. Funguje to stejně v jakékoli zemi.

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

"Nová česká vláda sice pracuje na efektivnějším potírání korupce či střetu zájmů, některé korupční případy na vysokých místech a zvláště jejich pomalé vyšetřování však vzbuzují obavy." Uvedla to ve

bottom of page