Příspěvků na fóru

Roman Sikora - KLAS
07. 9. 2021
In Boj za spravedlnost
Vrchní státní zastupitelství v Praze a Olomouci mají dle § 15 odst. 1 jednacího řádu vykonávat dozor (působí tedy v prvním stupni) státní zástupci vrchních státních zastupitelství ve věcech úmyslných trestných činů: d) majetkových a hospodářských, jestliže byly spáchány ve prospěch organizované zločinecké skupiny, a dále trestných činů zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329 trestního zákoníku nebo trestných činů přijetí úplatku, podplacení nebo nepřímého úplatkářství podle § 331 až 333 trestního zákoníku, pokud byly spáchány v souvislosti s odhalováním či vyšetřováním majetkových a hospodářských trestných činů. Proč se vrchní státní zástupkyně v Praze vyhnula své povinnosti útěkem k neoprávněné subsidiaritě trestního práva naleznete v komentářích (v pravém sloupeci) k jejímu zamítnutí stížnosti: https://www.loupezklasu.org/2-6-vsz-l-bradacova-poskozen-201710 . Pravý důvod vám už napověděl nadpis tohoto příspěvku. Na webu naleznete mnoho případu jak se vyhýbají papaláši uplatňování práva i ve svých řadách výmluvou na "pouhé" vyjadřování právního názoru na věc. Skutečnost že někteří státní zástupci pomáhají zločincům právě úmyslným lživým právním názorem na věc (kterému oběti nemají prakticky možnost čelit) už léta ignorují. Zbývá už jenom vyjádřit povzdech nad tím, proč se vydávají zákony a předpisy, když se nevytvoří prostředí na to aby je dodržovali i privilegovaní.
0
0
17
Roman Sikora - KLAS
23. 6. 2021
In K fóru, webu a pomoci
Těšíme se na lidi dobré vůle, kteří by nám mohli s čímkoli pomoci. Potřebujeme zejména, • IT specialisty, • grafiky a designéry, • copywritery a jazykové korektory, • novináře, specialisty na propagační kampaně, • osob angažující se v ochraně lidských práv, • jiné oběti nekontrolovatelné moci státních zástupců • právníky, logiky a analytiky Uvítáme ale velice rádi každého.  Jakákoli drobnost pomůže.
0
0
20
Roman Sikora - KLAS
22. 6. 2021
In K fóru, webu a pomoci
0
1
65
Roman Sikora - KLAS
21. 6. 2021
In Absurdity mařitelů
Vyšetřovatel a dozorující státní zástupkyně odvedli pozornost od závažného zločinu padělání účtu tím že si vymysleli neexistující změnu dodavatele. Co si o tomto triku myslíte? v pátém odstavci vpravo https://www.loupezklasu.org/2-5-podani-vysvetleni-skladnik-klas viz také Absurdita [Padělání čísla účtu není trestný čin]
0
0
37
Roman Sikora - KLAS
18. 6. 2021
In Otázky a odpovědi (Q&A)
Hlavní rubriky: Ukradený dokument, Kvazivyšetřování a Boj za spravedlnost.
0
1
22
Roman Sikora - KLAS
14. 6. 2021
In K fóru, webu a pomoci
Sdílejte svoje myšlenky. Můžete také přidat (po stisknutím +) do svých příspěvků a komentářů obrázky GIF, videa, #hashtagy a další. Začněte komentářem níže.
0
0
16
Roman Sikora - KLAS
14. 6. 2021
In K loupeži a krytí zločinu
Rádi bychom vás lépe poznali. Najděte si chvilku a pozdravte komunitu v tomto komentáři
0
0
7
Roman Sikora - KLAS
14. 6. 2021
In K fóru, webu a pomoci
Přispívat mohou jen zaregistrovaní: Chcete-li psát do diskuse, musíte se nejprve zaregistrovat vytvořením uživatelského účtu, pod kterým budou zveřejňovány všechny vaše příspěvky. Vytvoření účtu je okamžité a snadné. Tvorba nových vláken: V případě, že chcete založit nové téma, která nemá zatím vlastní vlákno (kategorii) napište nám na e-​mailovou adresu a my následně (bude-li navrhované téma relevantní) pro něj založíme nové vlákno. Pište k tématu: Neodbočujte zbytečného od tématu a nevkládejte příspěvků s mizivou informační hodnotou. Zamyslete se nad tím jaký užitek může váš příspěvek přinést dalším návštěvníkům. Nevkládejte stejný příspěvek do více vláken současně. Komerční inzerce: Bez našeho svolení je zakázána komerční inzerce. Spamování a vlastní propagace: je zakázaná. Kopírování příspěvků: Nekopírujte příspěvky z jiných zdrojů, nejste-li si jisti, že s tím autor souhlasí. V takovém případě se snažte objasnit kontext původního příspěvku a uvést autorství. Pokud něco citujete, ponechte pouze část na kterou přímo reagujete a zbytek odmažte. Slušnost: Chovejte se slušně a snažte se udržet smysluplnou komunikaci. Respektujte ostatní uživatele diskusního fóra. Odpovídejte na případné dotazy. Zneužívání nicků: Vydávání se někoho jiného je zakázáno. Zákonnost: Návštěvník osobně zodpovědný za své chování na fóru a dodržování platných zákonů České republiky. Zodpovědnost redakce: Redakce neodpovídá za obsah zveřejněných příspěvků. (Často nemá ani prostředky na průběžnou kontrolu pravdivosti a zákonnosti obsahu jednotlivých příspěvků.) V případě nějakých Vaších pochybností, kontaktujte administrátora nebo redakci. Porušování pravidel: V případě, že návštěvník webu pravidla poruší, vyhrazujeme si upravovat nebo dokonce mazat příspěvky tohoto návštěvníka. V krajním případě, bude-li návštěvník porušovat pravidla opakovaně můžeme mu zakázat přístup k diskusnímu fóru. Výhradní právo administrátora: Administrátor má právo rozhodnout, který z příspěvků neodpovídá pravidlům
0
0
21
R
Roman Sikora - KLAS

Roman Sikora - KLAS

Správce
Další akce